
Світлодіодній накладний світильник Feron AL6020 MIRACLE 72Вт
1 450 ₴
- В наявності
- Код: 7254
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Feron MIRACLE – SMART світильник в новій потужності та додатковим декоративним обрамленням плафону. Найкраще поєднується з інтер’єрами у стилі конструктивізм, авангард, ф’южн та хай-тек. Основні переваги: Приваблива вартість Модель виконана у новому оптимізованому технічному рішенні побудови плати, що не впливає на зміну світлових характеристик у порівнянні з іншими моделями Дизайн Завдяки прозорим вкрапленням у плафоні та теплим і білим світлодіодам забезпечується ефект мерехтіння (зоряного неба) при увімкненому світильнику. Крім того модель відрізняється додатковим обрамленням плафону декоративною накладкою графітового кольору. Функціональність Керування усіма параметрами світла – яскравість, колірна температура – за допомогою пульта. Режим нічника та таймер відключення. Економічність Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє економити до 85% електроенергії у порівнянні зі звичайною люстрою. Яскравість Забезпечує комфортне якісне освітлення кімнати площею до 20 кв.м. Рівномірне свічення Рівномірне розміщення світлодіодів по поверхні світильника забезпечує його однорідне свічення без виникнення темних зон. Функція пам’яті Останні налаштування яскравості та колірної температури зберігаються при наступному вмиканні світильника. Гарантія 2 роки Ресурс роботи складає 50000 годин Дистанційний пульт керування, кріплення до нього та драйвер - у комплекті. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Потужність | 72 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | регульований |
| Комплектація | дистанційний пульт |
| Кількість в ящику | 6 шт |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга | 230 V |
| Розмір | 500*90 мм |
| Світловий потік | 5400 |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип монтажа | накладний |
| Функція діммування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴



