
Світлодіодний світильник Feron LN7 3Вт 4000K білий
133 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 7280
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні меблеві світильники, що є аналогом меблевих світильників під галогенну лампу. Якість конструкції. Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі, що забезпечують надійну роботу світильника. Висока якість матеріалів та збірки. Якісне світло. Миттєве вмикання. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсацій. Економічність. Завдяки світлодіодній технології дозволяє економити до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами. Гарантія 1 рік. Ресурс роботи 30 000 годин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 3 Вт |
| Світловий потік | 150 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Вбудований розмір | 60 мм |
| Клас енергоефективності | G |
| Колірна температура | 4000 |
| Кількість в ящику | 100 шт |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга мережі | 230 |
| Розмір | 70*20 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴



