
Світлодіодний світильник Feron AL5056 36Вт 6500K
188 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 6821
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колір свічення | холодний |
| Розмір | 1200*75*25 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Тип світильника | Лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴



