
Світлодіодний світильник Feron AL5053 36Вт
1 334 ₴
- В наявності
- Код: 4966
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник є аналогом люмінесцентних світильників типу ЛПО 2хТ8. Використання світлодіодного світильника дозволяє економити 50% е лектроенергії, у порівнянні зі звичайними люмінесцентними світильниками ЛПО 2хТ8. Має значний ресурс роботи в 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випроміннювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Використовується для освітлення адміністративних приміщень, торгових площ, складських та виробничих приміщень, АЗС та інше. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Світловий потік | 2800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колір свічення | холодний |
| Розмір | 1210*50*60 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 30000 години |
| Тип світильника | Лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 334 ₴



