
Світлодіодний світильник Feron AL5020 52Вт 6500K
275 ₴
- В наявності
- Код: 6566
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Feron AL5020 52W 6500К (термоплівка) Світильник є аналогом люмінесцентних світильників типу ЛПО 2хТ8. Використання світлодіодного світильника дозволяє економити 50% електроенергії, у порівнянні зі звичайними люмінесцентними світильниками ЛПО 2хТ8. Має значний ресурс роботи в 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні та УФ випромінювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Призначений для освітлення адміністративних приміщень, торгових площ, коридорів, сходових прольотів, складських, виробничих та підсобних приміщень, АЗС та інше. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 52 Вт |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світловий потік | 4100 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | офіс |
| Клас енергоефективності | E |
| Колір свічення | холодний |
| Розмір | 1200*60*23 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 30000 години |
| Тип світильника | Лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴


