
Світлодіодний світильник Feron AL5020 18Вт 6500K
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 7186
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Feron AL5020 18W 6500К (термоплівка) Світлодіодний світильник Feron AL5020 - це сучасний аналог традиційних люмінесцентних світильників типу ЛПО 2хТ8. Використання цього світильника дозволяє зекономити до 50% електроенергії порівняно із звичайними люмінесцентними ЛПО 2хТ8. Завдяки передовим технологіям виробництва та сучасним матеріалам і комплектуючим, він має значний ресурс роботи - до 30 000 годин. Особливості та переваги: Економія електроенергії: До 50% порівняно з традиційними люмінесцентними світильниками ЛПО 2хТ8. Довгий ресурс роботи: До 30 000 годин використання. Екологічність: Відсутність інфрачервоного та УФ випромінювання. Миттєве ввімкнення: Світильник вмикається без затримок і забезпечує рівномірне, яскраве та стабільне свічення без мерехтіння. Застосування: Призначений для освітлення адміністративних, торгових, коридорів, сходових прольотів, складських, виробничих та підсобних приміщень, АЗС та інших просторів. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | офіс |
| Клас енергоефективності | D |
| Колір свічення | холодний |
| Розмір | 600*60*23 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 30000 години |
| Тип світильника | Лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴



