
Світлодіодний світильник Feron AL4020 36Вт 4000K чорний
1 520 ₴
- В наявності
- Код: 7466
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійні підвісні світильники для освітлення адміністративно-офісних приміщень, торгівельних площ та комерційних об’єктів. Особливості моделі AL4020: Стельові конструкції. Світильники завдяки з’єднувачам можуть поєднуватись у цільні конструкції будь-якої конфігурації, в тому числі на рейкових стелях та стелях Грільято. Комплектуючі для підвісного монтажу входять в комплект світильника. Якісна електроніка. Оснащений якісним вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників в діапазоні напруг 180-265В. Надійна конструкція. Міцний корпус із алюмінію, розсіювач з полікарбонату, якісні електронні компоненти та комплектуючі. Ступінь захисту IР40. Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів. Комфортне світло. Миттєве включення. Відсутність мерехтіння робить використання світильника комфортним та безпечним для очей. Тривалий ресурс роботи світильників в 30 000 годин. Гарантія 1 рік. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Світловий потік | 3060 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | офіс |
| Клас енергоефективності | F |
| Колір свічення | нейтральний |
| Матеріал корпусу | комбінований |
| Розмір | 1180*70*55 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 30000 години |
| Тип світильника | Лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴



