
Світлодіодний світильник Feron AL250 18Вт 4000K
400 ₴
- В наявності
- Код: 6334
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Feron AL250 18W 4000K Серія світильників Professional представляє собою сучасні освітлювальні пристрої, спеціально розроблені для сегмента комерційного освітлення. Вони призначені передусім для освітлення торгових, адміністративно-офісних, громадських, медичних та інших типів приміщень. Дизайн і конструктивне вирішення світильника розроблені і оптимізовані саме для потреб і завдань, які вирішують фахівці з області комерційного освітлення. Світильники мають зручне регулювання напряму світлового променя: на 360° по горизонтальній осі і на 45° по вертикальній осі. Використання світильника Feron Professional забезпечує економію електроенергії до 80% у порівнянні зі звичайними лампами. Він оснащений вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу в діапазоні напруги 170-265V. Світильник має потужний радіатор, який створює необхідний рівень охолодження світлодіодів в умовах експлуатації, притаманних сфері комерційного освітлення. Це попереджує їх передчасну деградацію і забезпечує стабільний світловий потік протягом всього ресурсу роботи. Ресурс таких світильників становить 50 000 годин. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії товару.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 1530 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Вбудований розмір | 150 мм |
| Колірна температура | 4000 |
| Кількість в ящику | 24 шт |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Напруга мережі | 230 |
| Розмір | 165*125 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 50000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



