
Світлодіодний світильник BIOM М-ART-48-6 48W 6500K 595x595x15 (рамка)
379 ₴
- В наявності
- Код: 3_3114
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 48 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Габаритний розмір | 595x595x15 |
| Димер | Не димуються |
| Колірна температура | 6000 |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Напруга мережі | AC 175-265V 50-60Гц |
| Робочий діапазон температур | 0... +40 °C |
| Світлова видатність | 100 Lm/W |
| Способ монтажа | Врізні |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | 0,7 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип керування | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴

