
Світлодіодний світильник BIOM ARM-3-600-50-5 50W 5000K 595x595x30 нейтральний білий
479 ₴
- В наявності
- Код: 3_3095
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні світильники (Панелі) серії ARM - це доступне, надійне та ефективне рішення для освітлення офісних, виробничих, житлових, комерційних приміщень та громадських установ. Завдяки оптимально підібраним потужностям, рівномірному освітленню та зручному монтажу, світильники дозволяють вирішувати більшість проектних завдань по освітленню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Габаритний розмір | 595x595x30 |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння | 120 ° |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Поликарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робочий діапазон температур | 0... +40 °C |
| Світлова видатність | 80 |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Способ монтажа | Врізні |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | 0,7 |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴



