
Світлодіодний світильник Ardero AL6475ARD PRIMA BIANCO 45Вт білий
1 670 ₴
- В наявності
- Код: 8340
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладні світлодіодні світильники Ardero AL6475ARD PRIMA BIANCO Нові моделі декоративних LED люстр з пультом Світильники є сучасною, економічною та екологічною альтернативою звичайним люстрам. Завдяки своїй універсальності можуть використовуватись як у житлових, так і офісних приміщеннях та комерційних інтер’єрах. Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL6475ARD PRIMA BIANCO 45Вт білий: Дизайн Світильник має стильний футуристичний дизайн, та складається з 5ти або 7ми розсіювачів на гнучких ніжках, що нагадують повітряні кулі Високоякісні матеріали та комплектуючі Корпус світильників виготовлено з якісного алюмінію, розсіювачі з пластику Керування світлом Моделі оснащені функцією керування температурою свічення та яскравістю за допомогою пульта. Якісне світло Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Рівномірне свічення Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон. Економічність. Світильники дозволяють економити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр. Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника Режим нічника Додатковий режим, що створює м’яке підсвічування вночі Гарантія 12 місяців Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 45 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 5450 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | для спальні |
| Клас енергоефективності | E |
| Колекція | PRIMA BIANCO |
| Колірна температура | 3000-6000 |
| Кількість в ящику | 5 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | ø570х160 мм |
| Форма | Круг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴



