
Світлодіодний світильник Ardero AL6076ARD GLOW 72Вт
3 047 ₴
- В наявності
- Код: 8108
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Ardero AL6076ARD 72W GLOW Світильник Ardero AL6076ARD є це сучасною, економічною та екологічною альтернативою звичайним люстрам. Завдяки своїй універсальності можуть використовуватись як у житлових так і офісних приміщеннях та комерційних інтер’єрах. Переваги та особливості світильника Ardero AL6076ARD Дизайн. Світильник має стильний “невагомий” та лаконічний дизайн, що імітує еффект паріння у просторі геометричного центру моделі. Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного пластику Керування світлом. Моделі оснащені функцією керування температурою свічення та яскравістю. Одним пультом можливо керувати всіма світильниками моделі GLOW. Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон. Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Потужність | 72 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас енергоефективності | G |
| Колекція | GLOW |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | регульований |
| Комплектація | дистанційний пульт |
| Кількість в ящику | 5 шт |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга | 230 V |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 450*450*80 мм |
| Світловий потік | 4820 |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип монтажа | накладний |
| Функція діммування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 047 ₴



