
Світлодіодний світильник Ardero AL6050ARD LEGEND 72Вт
1 450 ₴
- В наявності
- Код: 7874
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові моделі декоративних світлодіодних SMART світильників Переваги та особливості: Дизайн. Лаконічний дизайн дозволяє використовувати світильник в більшості інтер’єрів будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного пластику Керування світлом. Моделі оснащені функцією керування температурою свічення та яскравістю Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентамзберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон. Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр. Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Потужність | 72 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас енергоефективності | G |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | регульований |
| Комплектація | дистанційний пульт |
| Кількість в ящику | 6 шт |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга | 230 V |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | ⌀500*100 мм |
| Світловий потік | 5040 |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип монтажа | накладний |
| Функція діммування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴



