
Світлодіодний світильник Ardero AL5080ARD 12Вт 4000K чорний
1 122 ₴
- В наявності
- Код: 8025
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Ardero AL5080ARD 12Вт 4000К IP44 чорний Світлодіодний світильник Ardero AL5080ARD використовується для підсвічення картин, дзеркал, а також може слугувати приліжкою підсвіткою, чи звичайним бра. Підходять для установки на стіну або меблі. Має значний ресурс роботи в 25 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випроміннювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Переваги та особливості світильників Ardero AL5080ARD Надійна конструкція. Якісний драйвер та сучасні електронні комплектуючі і надійна якість матеріалів та збірки забеспечують тривалу роботу світильника Економія. Світильники заощаджують до 90% енергії у порівнянні з моделями які використовують лампи у якості джерела світла Якісне світло. Світильник миттєво вмикається та світить без мерехтіння та пульсації Висока ступінь захисту IP44 захищає світильник від потрапляння пилу, вологи та частинок бруду всередину Високий індекс кольоропередачі Ra≥80 дозволяє натурально передати кольори освітленних предметів Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 780 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | приліжкові (бра) |
| Клас енергоефективності | G |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000 |
| Кількість в ящику | 12 шт |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | матовий пластик |
| Розмір | 600x106x42 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 122 ₴



