
Світлодіодний світильник Ardero AL5000-1ARD MONO 54Вт білий
1 220 ₴
- В наявності
- Код: 7867
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові моделі декоративних світлодіодних SMART світильників Переваги та особливості світильників Ardero AL5000-1ARD MONO: Дизайн. Мінімалістичний та лаконічний дизайн дозволяє встановлювати такі світильники у будинках та квартирах, в залах ресторанів, кафе, готелях Високоякісні матеріали та комплектуючі Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного пластику Керування світлом моделі оснащені функцією керування температурою свічення та яскравістю Якісне світло Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Рівномірне свічення Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон. Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр. Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Потужність | 54 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас енергоефективності | F |
| Колекція | MONO |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | регульований |
| Комплектація | дистанційний пульт |
| Кількість в ящику | 5 шт |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга | 230 V |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | | 400*73 мм |
| Світловий потік | 4050 |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип монтажа | накладний |
| Функція діммування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴



