
Світлодіодний настільний світильник Ardero DE1743ARD 16Вт білий
1 677 ₴
- В наявності
- Код: 8810
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільні світлодіодні світильники Ardero DE1743ARD Настільні світильники для роботи та відпочинку Переваги та особливості світлодіодного настільного світильника Ardero DE1743ARD 16Вт білого кольору: Рухлива ніжка Керування напрямком світла Висока якість світла Керування кольором свічення та яскравістю Сенсорна панель Опора для смартфону Режим читання - зниження яскравості після 45 хвилин роботи Індекс кольоропередачі CRI≥90 Ступінь захисту IP20 Гарантія 24 місяці Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 16 Вт |
| Світловий потік | 1030 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 90 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колір світіння | регульований |
| Колірна температура | 3000-6000 |
| Кількість в ящику | 12 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.4 W |
| Розмір | 200*253*482 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Тип світильника | настільний |
| Функція діммування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 677 ₴



