
Світлодіодний настільний світильник Ardero DE1742ARD 12Вт білий
2 252 ₴
- В наявності
- Код: 8784
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільні світлодіодні світильники Ardero DE1742ARD Настільні світильники для роботи та відпочинку Переваги та особливості світлодіодного настільного світильника Ardero DE1742ARD 12Вт білого кольору: Гнучка ніжка Керування напрямком світла Висока якість світла Плавне регулювання яскравістю Три режими колірної температури Відображення рівня яскравості Режим нагадування про відпочинок Відображення зворотного відліку Індекс кольоропередачі CRI≥90 Ступінь захисту IP20 Гарантія 24 місяці Світильники поєднуються за дизайном з моделями накладних декоративних світильників Ardero AL8120/30/40/50ARD та Feron AL8100/110 Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Світловий потік | 650 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 90 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колір світіння | регульований |
| Колірна температура | 3000-6000 |
| Кількість в ящику | 6 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.4 W |
| Розмір | 180*447*195 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Тип світильника | настільний |
| Функція діммування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 252 ₴



