
Світлодіодний настільний світильник Ardero DE1736ARD 9Вт чорний
675 ₴
- В наявності
- Код: 7859
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний світлодіодний світильник Ardero DE1736ARD 9W 550Lm чорний Світлодіодний настільний світильник з лаконічним дизайном і великою площею свічення. Модель із сучасним лаконічним дизайном ідеально підійде для інтер'єру офісу або робочої зони. На основі світильника розташовані тримач для телефону і кнопка керування рівнями яскравості та температури світіння - завдяки цьому світильник можна використовувати для навчання, роботи і відпочинку. Економічність: Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 80% електроенергії у порівнянні зі звичайними настільними лампами. Зміна яскравості та колірної температури світіння: Плавне регулювання яскравості та можливість змінювати колірну темперетуру свічення дозволяють налаштувати світильник під власні уподобання чи ситуацію або у режимі відпочинку. Надійна конструкція: Світильник виготовлено з якісного міцного та приємного на дотик пластику що не псується та не змінює колір упродовж користування. Модель представлена в двох кольорах: яскраво-білому та чорному. Комфортне світло: Забезпечує комфортне, якісне, екологічне та безпечне для очей освітлення без пульсації та мерехтіння. Коефіцієнт кольоропередачі Ra>80, що дозволяє сприймати кольори освітлювальних предметів максимально наближеними до природніх. Ресурс роботи: 25 000 годин Гарантія: 1 рік. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Світловий потік | 550 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колір світіння | регульований |
| Колірна температура | 2700-6500 |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.4 W |
| Розмір | 149*140*442 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Тип світильника | настільний |
| Функція діммування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴



