
Світлодіодний настільний світильник Ardero DE1725ARD 9Вт 6500K голубий
525 ₴
- В наявності
- Код: 7796
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний світильник Ardero DE1725ARD з лаконічним ергономічним дизайном ідеально підійде для сучасного інтер'єру офісу або дитячої кімнати. На остнові світильника розташован сенсорний перемикач рівня яскравості - завдяки цьому світильник можна використовувати для навчання, роботи і відпочинку, а також в якості нічника. Основні переваги Складаючийся корпус легко дозволяє змінювати напрямок і кут світла. У складеному вигляді світильник займає мало місця і не заважає на робочому столі. Відмінно підійде школярам і при роботі з дрібними деталями - світло світильника не спотворює кольору (Ra> 80), комфортне, рівномірне і безпечне для очей. Модель економить до 80% електроенергії завдяки вбудованим светодиодам Додатково Модель представлена в чотирьох кольорах: білий, чорний, блакитний і рожевий і двох колірних температурах: 4000К і 6400К (нейтральне і холодне світло) з мережевим шнуром 1,5 м в комплекті Гарантія 1рік Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Блакитний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Світловий потік | 550 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колірна температура | 6500 |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.4 W |
| Розмір | 360*150*150 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Тип світильника | настільний |
| Функція діммування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴



