
Світлодіодний накладний світильник Feron AL3006-RPS 12Вт 6500K білий (40209)
380 ₴
- В наявності
- Код: 7353
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладний світлодіодний світильник з ІЧ-датчиком Feron AL3006-RPS 12Вт 6500К IР65 білий Світлодіодний світильник для ЖКГ з рівнем захисту IР65 та ІЧ-датчиком. Світильники для освітлення різних типів приміщень з нерегулярною потребою в освітленні: парадних та сходових прольотів житлових будинків, підсобних, складських, адміністративних та інших приміщень в сфері ЖКГ тощо. Особливості моделі AL3006-RPS: ІЧ-датчик. Керує вмиканням та вимиканням світильника при потраплянні людини в радіус дії датчика. Корпус з міцного вогнетривкого пластику. Забезпечує стійкість до механічного впливу, високих та низьких температур. Пластик світильника не підтримує горіння. Ступінь пило- та вологозахисту IP65 унеможливлює негативний вплив підвищеної вологості та пилу. Якісний драйвер та сучасні електронні комплектуючі. Забезпечують стабільну роботу світильників при перепадах напруги. Меньше витрат. Забезпечують економію електроенергії до 90% у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами. Якість світла. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсацій. Миттєве вмикання. Гарантія 1 рік. Ресурс роботи 30 000 годин. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 900 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | жкг |
| Клас енергоефективності | F |
| Колірна температура | 6500 |
| Кількість в ящику | 40 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.4 W |
| Розмір | 135*50 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴



