
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL8162ARD 3Вт чорний
768 ₴
- В наявності
- Код: 8956
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні накладні світильники Ardero AL8162ARD Декоративні поворотні світильники-бра Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL8162ARD 3Вт чорного кольору: Лаконічний дизайн Якісне світло Вимикач на корпусі Керування напрямком світла Використання у якості бра Ступінь захисту IP20 Коефіцієнт кольоропередачі CRI>80 Кут випромінювання 25° Матеріал розсіювача - акрил Матеріал корпусу - метал Ресурс роботи 25 000 годин Гарантія 24 місяці Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 3 Вт/год |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | G |
| Колірна температура | 4000 |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 140*40*75 мм |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴



