
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL6554ARD VIOLA 65Вт білий
1 637 ₴
- В наявності
- Код: 8887
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративні світлодіодні люстри з пультом Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL6554ARD VIOLA 65Вт білого кольору: Лаконічний геометричний дизайн Настінне кріплення Якісне світло Керування режимами за допомогою пульта Режим нічника Ступінь захисту IP20 Коефіцієнт кольоропередачі CRI>80 Матеріал розсіювача - акрил Матеріал корпусу - метал Колір - білий Ресурс роботи 25 000 годин Гарантія 12 місяців Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 65 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Форма | Квадратна |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | D |
| Колекція | VIOLA |
| Колірна температура | 3000-4000-6500 |
| Кількість в ящику | 10 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 370*370*75 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 637 ₴



