
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL6522ARD FORCE S 18Вт білий
605 ₴
- В наявності
- Код: 8926
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні накладні світильники Ardero AL6522ARD AL6522-1ARD FORCE S Світильники для декоративного підсвічування з регулюванням яскравості та температури свічення Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL6522 FORCE S 18Вт білого кольору: Сучасний геометричний дизайн Рівномірне свічення Якісне світло Керування світлом за допомогою вимикача Ступінь захисту IP20 Коефіцієнт кольоропередачі CRI>80 Матеріал корпусу - залізо,алюміній Матеріал розсіювача - силікон Ресурс роботи 25 000 годин Гарантія 12 місяців Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Колір | Білий |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Потужність | 18 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1080 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | E |
| Колекція | FORCE |
| Колірна температура | 3000-4500-6500 |
| Кількість в ящику | 40 шт |
| Матеріал каркаса | залізо, Алюміній |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 260*230*45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴



