
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL6490-1ARD URBAN 90Вт білий
2 651 ₴
- В наявності
- Код: 8898
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні накладні світильники Ardero AL6490ARD, AL6490ARD-1ARD Декоративні світлодіодні люстри з пультом Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL6490ARD-1ARD URBAN 90Вт білого кольору: Лаконічний геометричний дизайн Якісне світло Керування режимами свічення за допомогою пульта Режим нічника Ступінь захисту IP20 Коефіцієнт кольоропередачі CRI>80 Матеріал розсіювача - пластик Ресурс роботи 25 000 годин Гарантія 12 місяців Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 90 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 5100 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Форма | Квадратна |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колекція | URBAN |
| Колірна температура | 3000-4500-6000 |
| Кількість в ящику | 5 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 500*500*95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 651 ₴



