
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL6185-1ARD MILL 64Вт чорний
2 149 ₴
- В наявності
- Код: 8938
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні накладні світильники Ardero AL6185ARD, AL6185-1ARD MILL Люстри LED з функцією регулювання яскравості та температури свічення за допомогою пульта ДК Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL6185-1ARD MILL 64Вт чорного кольору: Сучасний геометричний дизайн Рівномірне свічення Якісне світло Регулювання світлом за допомогою пульта ДК Вбудований режим "нічник" Ступінь захисту IP20 Коефіцієнт кольоропередачі CRI>80 Матеріал корпусу - залізо Матеріал розсіювача - силікон Колір - чорний/білий Ресурс роботи 25 000 годин Гарантія 12 місяців Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Потужність | 64 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 3500 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | E |
| Колекція | MILL |
| Колірна температура | 3000-4500-6500 |
| Кількість в ящику | 10 шт |
| Матеріал каркаса | залізо |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 560*560*60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 149 ₴



