
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL6113ARD ATLANT S 85Вт білий
2 825 ₴
- В наявності
- Код: 8614
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладні світлодіодні світильники Ardero AL6113ARD колекція ATLANT Світлодіодні люстри з пультом для освітлення житлових і комерційних інтер’єрів, готелів, тощо. Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL6113ARD 85Вт ATLANT білого кольору: Багато режимів свічення для роботи та відпочинку Керування яскравістю та кольором свічення за допомогою пульта Режим нічника Індекс кольоропередачі CRI≥80 Ступінь захисту IP20 Гарантія 12 місяців Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 85 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 12550 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | для спальні |
| Клас енергоефективності | D |
| Колекція | ATLANT |
| Колірна температура | 3000-6500 |
| Комплектація | дистанційний пульт |
| Кількість в ящику | 5 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 470*470*60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 825 ₴



