
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL6104ARD STARS 50Вт білий
2 754 ₴
- В наявності
- Код: 8940
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні накладні світильники Ardero AL6104ARD STARS Люстри LED DECOR з функцією регулювання яскравості та температури свічення Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL6104ARD STARS 50Вт білого кольору: Привабливий дизайн Рівномірне свічення Якісне світло Керування світлом за допомогою пульта ДК Вбудований режим "нічник" Ступінь захисту IP20 Коефіцієнт кольоропередачі CRI>80 Матеріал корпусу - залізо,алюміній Матеріал розсіювача - акрил Колір - білий Ресурс роботи 25 000 годин Гарантія 12 місяців Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Колір | Білий |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 50 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 4320 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | E |
| Колекція | STARS |
| Колірна температура | 3000-4500-6500 |
| Кількість в ящику | 5 шт |
| Матеріал каркаса | залізо, Алюміній |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 440*420*55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 754 ₴



