
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL6102ARD CLAUDE S 72Вт чорний білий
2 795 ₴
- В наявності
- Код: 8936
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні накладні світильники Ardero AL6101ARD CLAUDE R та AL6102ARD CLAUDE S Люстри LED DECOR з функцією регулювання яскравості та температури свічення Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL6102ARD CLAUDE S 72Вт чорно-білого кольору: Сучасний геометричний дизайн Рівномірне світіння Якісне світло Регулювання світлом за допомогою пульта дистанційного керування Вбудований режим "нічник" Ступінь захисту IP20 Коефіцієнт передачі кольорів CRI>80 Матеріал корпусу - залізо, алюміній Матеріал розсіювача - акрил, силікон Колір - білий/xjhybq Ресурс роботи 25 000 годин Гарантія 12 місяців Технічні характеристики можуть змінюватись залежно від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Колір | Білий |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 72 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 4840 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | E |
| Колекція | CLAUDE |
| Колірна температура | 3000-4500-6500 |
| Кількість в ящику | 5 шт |
| Матеріал каркаса | залізо, Алюміній |
| Напруга мережі | 230 |
| Потужність в режимі очікування Psb | 0.5 W |
| Розмір | 490*490*60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 795 ₴



