
Світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий 6500K, 12В, IP65 білий
16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2492
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий 6500K, 12В, IP65 білий призначений для освітлення або підсвічування в місцях, де необхідна максимальна компактність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 250 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 6500 |
| Розмір | 47х30х4 мм |
| Споживана потужність | 2.4 Вт |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴




