
Світлодіодний магнітний трековий світильник Feron MGN302 24Вт 4000K чорний
849 ₴
- В наявності
- Код: 7614
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітний трековий світильник Feron MGN302 24Вт 4000К IP20 чорний Магнітні трекові світильники з кутом розсіювання 110°, що підходить для створення основного або декоративного освітлення. Найкращою сферою використання цих світильників є житлові приміщення, кафе, ресторани, готелі та адміністративно-офісні приміщення. Особливості трекових світильників Feron MGN302 Широкі можливості застосування в інтер’єрі . Це лаконічні та естетичні моделі які можуть комбінуватися в дизайні приміщень. Вибір світильників з різними кутами розсіювання від 30 до 110° дозволяє використовувати їх для вирішення різноманітних задач в освітленні – від акцентування на деталях інтер’єру до створення загального освітлення. Цей тип світильників дозволяє створювати світлові лінії в інтер’єрі, що є надзвичайно популярним дизайнерським трендом. Крім того комплектація дозволяє з’єднання шинопроводів як в одній площині стелі або стіни, так і зі зміною площини. Безпека . Система має постійну напругу 48В, а не 230В, тож можна не переживати за безпеку ураження струмом під час монтажу та використання світильників. Комплектація шинопроводів передбачає декоративні вставки на всю їх довжину, що виконують як декоративну функцію, так і функцію додаткового захисту людини та домашніх тварин. Простота збірки та різновиди монтажу . Світильники легко встановлюються у шинопровід за допомогою магнітів, а додаткові фіксатори забезпечують максимально надійний монтаж. Завдяки різновиду комплектуючих такі системи освітлення можна зробити вбудованими, накладними чи підвісними. Якість світла . Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів. Тривалий ресурс роботи с вітильників 50 000 годин Гарантія 2 роки Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 110 град. |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 48 В |
| Потужність | 24 Вт/год |
| Світловий потік | 1920 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колекція | MGN |
| Колірна температура | 4000 |
| Кількість в ящику | 40 шт |
| Матеріал плафона, підвісок | полістирол |
| Розмір | 600*22*43 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴



