
Світлодіодний магнітний трековий світильник Ardero MGU403 ULTRA 12Вт 4000K чорний
956 ₴
- В наявності
- Код: 7962
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітний низьковольтний трековий світильник Ardero MGU403 ULTRA 12Вт 4000K IP40 Серія ULTRA - ультратонкий дизайн, що створює мінімалістичну естетику простору. Магнітні низьковольтні трекові системи - це найсучасніші системи освітлення, які завдяки безлічі переваг можуть використовуватися як у побутовому, так і в комерційному освітленні. Переваги та особливості: Дизайн. Це лаконічні та естетичні моделі які можуть комбінуватися в дизайні приміщень для вирішення різноманітних задач в освітленні – від акцентування на деталях інтер’єру до створення загального освітлення. Особливості конструкції світильників. Моделі серії ULTRA відрізняються більш компактними розмірами у порівнянні з існуючими моделями. Особливості шинопроводу. Мінімальна висота накладної шини серії ULTRA - 5,5 мм дозволяє системі майже зливатися з поверхнею стелі і наближає її до вбудованих конструкцій. Світильники MGU400 призначені для використання з накладною шиною CAB1400 Якість світла Ra>90. Такий високий індекс передачі кольору дозволяє максимально реалістично й чітко передати кольори освітлюваних предметів. Безпека. Система має постійну напругу 48В, а не 230В, тож можна не переживати за безпеку ураження струмом під час монтажу та використання світильників. Простота збірки та різновиди монтажу. Світильники легко встановлюються у шинопровід за допомогою магнітів, а додаткові фіксатори забезпечують максимально надійний монтаж. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 24 град. |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 48 В |
| Потужність | 12 Вт/год |
| Світловий потік | 840 лм |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 90 CRI |
| Клас енергоефективності | E |
| Колекція | ULTRA |
| Колірна температура | 4000 |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Розмір | 50*174*130 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956 ₴



