
Світлодіодний магнітний трековий світильник Ardero MGN303ARD 20Вт 4000K чорний
1 267 ₴
- В наявності
- Код: 7979
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітний трековий світильник Ardero MGN303ARD 20Вт 4000К IP40 Доповнення асортименту трекових світильників MGN303 новою потужністю. Магнітні трекові світильники з кутом розсіювання 35°, що найкраще підходить для створення акцентного освітлення - фокусування уваги на необхідних предметах чи об’єктах. Сферою використання таких світильників є житлові приміщення, торгівельні приміщення, галереї та виставкові зали. Особливості трекових світильників Ardero MGN303ARD Широкі можливості застосування в інтер’єрі. Це лаконічні та естетичні моделі які можуть комбінуватися в дизайні приміщень. Оптимальний дизайн та кут розсіювання дозволяють використовувати їх для вирішення різноманітних задач в освітленні – від акцентування на деталях інтер’єру до створення загального освітлення. Зручне керування напрямком світла та легке переміщення по всій довжині шини роблять світильники кращим вибором для акцентного освітлення. Безпека. Система має постійну напругу 48В, а не 230В, тож можна не переживати за безпеку ураження струмом під час монтажу та використання світильників. Простота збірки та різновиди монтажу. Світильники легко встановлюються у шинопровід за допомогою магнітів, а додаткові фіксатори забезпечують максимально надійний монтаж. Завдяки різновиду комплектуючих такі системи освітлення можна зробити вбудованими, накладними чи підвісними. Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 35 град. |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 48 В |
| Потужність | 20 Вт/год |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колекція | MGN |
| Колірна температура | 4000 |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Розмір | 160*70*168 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 267 ₴



