
Світлодіодний магнітний трековий світильник Ardero MGN302L 24Вт 4000K білий
1 744 ₴
- В наявності
- Код: 8491
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутові магнітні трекові світильники Ardero MGN302L Магнітні трекові світильники найкраще підходять для створення акцентного освітлення - фокусування уваги на необхідних предметах чи об’єктах. Сферою використання таких світильників є житлові приміщення, торгівельні приміщення, галереї та виставкові зали. Кутовий матовий світильник MGN302L – не тільки створює розсіяне освітлення за аналогією з моделями MGN302, але й може декоративно закривати кутові з'єднання трекових шин. Переваги та особливості світлодіодного магнітного трекового світильника Ardero MGN302L 24Вт 4000K білого кольору: Широкі можливості застосування в інтер’єрі. Оптимальний дизайн та кут розсіювання дозволяють використовувати їх для вирішення різноманітних задач в освітленні – від акцентування на деталях інтер’єру до створення загального освітлення. Безпека. Система має постійну напругу 48В, а не 230В, тож можна не переживати за безпеку ураження струмом під час монтажу та використання світильників. Простота збірки та різновиди монтажу. Світильники легко встановлюються у шинопровід за допомогою магнітів, а додаткові фіксатори забезпечують максимально надійний монтаж. Завдяки різновиду комплектуючих такі системи освітлення можна зробити вбудованими, накладними чи підвісними. Якість світла. Високий індекс передачі кольору СRІ>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлювальних предметів. Необхідно звернути увагу , що цей світильник не є сам собою з'єднувачем живлення, тому поряд з ним в кутовому з'єднанні шин використовується конектор. Гарантія 24 місяці Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 110 град. |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 48 В |
| Потужність | 24 Вт/год |
| Світловий потік | 1920 лм |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колекція | MGN |
| Колірна температура | 4000 |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір | 300*300*43 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 744 ₴



