
Світлодіодний лінійний світильник Feron AL7003-2 24Вт фіто
727 ₴
- В наявності
- Код: 8856
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильники світлодіодні для рослин Feron AL7003-2 із мережевим шнуром Професійне рішення для теплиць, фермерських господарств і домашнього вирощування зі спектром для листових овочів, зелені та цвітіння фруктів Переваги та особливості світлодіодного лінійного світильника Feron AL7003-2 24Вт фіто білого кольору: Певний спектр світла Стимулює ріст, укорінення та плодоношення навіть у повній темряві Підходять для роботи в професійних виробничих теплицях Можливість підключення в лінію Використання: плодові рослини - огірки, помідори, баклажани листові овочі - салат, шпинат, рукола зелені овочі - базилік, кріп, петрушка Ступінь захисту IP65 Не використовується з димером Ресурс роботи 15000 годин Гарантія 12 місяців Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 24 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання | для ростен |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір свічення | спектр фотосинтез |
| Кількість в пакованні | 30 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 230 V |
| Розмір | 910*45*28 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 15000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Тип світильника | Лінійний |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 727 ₴



