
Світлодіодний лінійний світильник Feron AL7002-1 20Вт фіто
809 ₴
- В наявності
- Код: 8854
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний для рослин Feron AL7002-1 Спектр для полуниці, ягід на плодів Переваги та особливості світлодіодного лінійного світильника Feron AL7002-1 фіто білого кольору: Компактні розміри Висока потужність 20 Вт Повний спектр світла Стимулює ріст, укорінення та плодоношення навіть у повній темряві Легкий монтаж Використання: полуниця та ягоди овочі та зелень декоративні рослини Ступінь захисту IP20 Не використовується з димером Не потребує складного обслуговування Ресурс роботи 15000 годин Гарантія 12 місяців Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 20 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання | для ростен |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір свічення | спектр фотосинтез |
| Кількість в пакованні | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 230 V |
| Розмір | 600*35*45 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 15000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Тип світильника | Лінійний |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809 ₴



