
Світлодіодний лінійний світильник Feron AL7001 18Вт фіто
455 ₴
- В наявності
- Код: 7168
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійний світлодіодний світильник для рослин AL 7001 – біколірний світильник зі спеціальним спектром випромінювання, що необхідний для фотосинтезу, з піками в області довжин хвиль. 650нм (червоного світла) і 460нм (синього світла) в співвідношенні потужності оптичного випромінювання 5:1. Таке співвідношення має високу ефективність для розвитку кореневої системи рослин і вегетативного росту. Такі фітосвітильники призначені для освітлення живців рослин, розсади, молодих рослин, квітів, овочів при нестачі природнього освітлення – при коротному світловому дні або при пророщуванні розсади у приміщеннях. Використання світильників найбільш ефективне для: - Підсвічування рослин на підвіконні, балконі при недостатності природного освітлення - Вирощування розсади і молодих рослин на стадії вегетації Світильники призначені для використання в середині приміщень, теплиць, оранжерей, парників. Особливості та переваги світильників AL 7001 : Унікальний спектр. Спектр світильника підібрано таким чином, щоб максимально прискорити зростання рослин Безпека. Світильник цілком безпечний для всіх типів рослин Підключення в лінію. Мають можливість послідовного підключення в лінію. 9 W – 5шт, 14W – 3шт, 18W – 2шт. Комплектація. Світильник, комплект для кріплення, з'єднувач, кабель для підключення, інструкція, пакування Запобігають витягуванню розсади! Гарантія 1 рік
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 18 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання | для ростен |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір свічення | спектр фотосинтез |
| Комплектація | мережевий шнур |
| Кількість в пакованні | 30 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга | 230 V |
| Розмір | 1173*20*31 мм |
| Тип світильника | Лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴



