
Світлодіодний лінійний світильник Feron AL5042 12Вт
224 ₴
- В наявності
- Код: 6352
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний лінійний світильник Feron AL5042 12W Аналог люмінесцентного світильника типу Т5, з розсіювачем та вимикачем. Використання світлодіодного світильника дозволяє зекономити 50% електроенергії у порівнянні з люмінесцентними лампами. Має значний ресурс роботи в 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випроміннювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Стильний світильник з якісного глянцевого пластику знайде своє місце в будь-якому інтер'єрі. Існує можливість монтажу декількох таких світильників в лінію, завдяки наявності з'єднувальних гнізд. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Світловий потік | 960 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | офіс |
| Клас енергоефективності | F |
| Колір свічення | нейтральний |
| Комплектація | без мереживного шнура |
| Розмір | 870*22.6*32.1 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 30000 години |
| Тип світильника | Лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴



