
Світлодіодний лінійний світильник Ardero AL5075 48Вт 6500K білий
452 ₴
- В наявності
- Код: 6962
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійний світлодіодний світильник Ardero AL5075 48W 6500К IP65 білий Нові моделі лінійних пиловологозахищених світильників. Світильники призначені для внутрішнього освітення пріміщень з високим рівнем пилу та вологи. Можуть використовуватись у якості основного та додаткового оствітлення торгових площ, складських та виробничих приміщень, АЗС та інших адміністративних приміщень, відрізняються високим рівнем захисту, енергоефектівності та надійності. Особливості світильників Ardero AL5075 Якість світла. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильника виготовлено з якісного полікарбонату, що у поєднанні з комплектуючими робить його надійним та довговічним. Рівень пиловологозахищеності IP65 Світильникі мають високий рівень захисту ІР65 що забезпечує надійний захист від пилу та вологи та не допускає потрапляння часточок бруду та капель води всередину світильника. Оптимальна ціна. Завдякі матеріалам та технічному рішенню ціна світильників є нижчою за аналоги та більш привабливою для споживачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 48 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світловий потік | 4560 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колір свічення | холодний |
| Комплектація | без мереживного шнура |
| Кількість в пакованні | 40 шт. |
| Розмір | 1500*52*35 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Тип світильника | Лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 452 ₴



