
Світлодіодний лінійний світильник Ardero AL5020ARD 38Вт
226 ₴
- В наявності
- Код: 8907
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні лінійні світильники Ardero AL5020ARD Нові потужності лінійних світильників з призматичним розсіювачем Переваги та особливості світлодіодного лінійного світильника Ardero AL5020ARD 38Вт білого кольору: Рівномірне свічення Якісне світло Призматичний розсіювач Вбудований драйвер Світлова віддача світильника - 115 лм/Вт Ступінь захисту IP40 Коефіцієнт кольоропередачі CRI>80 Матеріал корпусу - метал/полікарбонат Матеріал розсіювача - призматичний полістирол Колір - білий Ресурс роботи 25 000 годин Гарантія 12 місяців Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 38 Вт |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світловий потік | 3300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | E |
| Кількість в пакованні | 30 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал розсіювача | призматичний полістирол |
| Розмір | 600*75*27 мм |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Тип світильника | Лінійний |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226 ₴



