
Світлодіодна фітолампа Feron LB-709 11Вт E27
204 ₴
- В наявності
- Код: 7220
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна фітолампа Feron LB 709 для росту та розвитку рослин. Використання лампи прискорює та покращує зростання та розвиток листкових рослин. Переваги фітолампи Feron LB 709 : Оптимізований спектр. Мають необхідний спектр та рівень освітленності для швидшого розвитку рослин та збільшення врожайності. Синій та червоний спектр. Біколірність лампи забезпечує високу ефективність для розвитку кореневої системи рослин і вегетативного росту. Надійний драйвер. Лампа оснащена ІС-драйвером, що забезпечує стабільну роботу в діапазоні 175 V -265 V . Безпека. Безпечна для всіх видів рослин. Гарантія 1 рік Ресурс роботи складає 15000 годин Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут свічення | 120 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 11 Вт |
| Цоколь | 2G7 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання | для ростен |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Розмір | ø60х118 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 30000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма лампочки | А-тип |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204 ₴

