
Світлодіодна стрічка OEM ST-24-8-COB-320-WW тепла біла, негерметична (10м), 1м
62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_3209
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Світловий потік | 1270 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 3000-3500 K |
| Кратність | 10 |
| Кількість світлодіодів | 320 шт./м |
| Напруга мережі | DC 24V |
| Розмір | 8х2 мм |
| Споживана потужність | 10 Вт/м |
| Стан товару | Новий |
| Тип світлодіодів | COB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴

