
Світлодіодна стрічка OEM ST-12-5050-60-RGB-20, негерметична, 1м
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2103
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця стрічка уособлює нове покоління виробів класу «Стандарт». Якщо в моделях минулої серії використовувалися світлодіоди з яскравістю 7-8 лм, то в нових вона становить 18-20 лм. Крім того, для зручності споживачів світловий потік тепер вказується у перерахунку на 1 метр стрічки. Завдяки нововведенням у технологічному процесі та застосуванню комплектуючих високої якості, ефективний світловий потік даної моделі у 2-2,5 рази вищий, ніж у попередниць. Енергоспоживання стрічки складає 14,4 Вт/м, кількість діодів в одному метрі – 60 шт., Кути світіння – 120°. Термін служби стрічки оцінюється в 20 000 годин, а виробник дає гарантію на виріб 12 місяців. На гнучкій платі знизу присутній спеціальний захисний шар, що запобігає попаданню вологи та фізичним пошкодженням струмовідних частин. Крім того, у цій стрічці відстані між усіма діодами однакові, завдяки чому проміжки між сегментами візуально невиразні. Виріб кріпиться за рахунок професійного скотчу 3М, шар якого в 2 рази більший, ніж у попередніх моделей та аналогів, а адгезивна здатність помітно вища. Стрічка поставляється у стильній брендовій упаковці, що підкреслює якість виробу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Колір світіння | RGB+CWd |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кратність | 5 |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./м |
| Напруга мережі | DC 12V |
| Розмір | 10х2 мм |
| Споживана потужність | 14,4 Вт/м |
| Стан товару | Новий |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴








