
Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-WW-65 тепла біла, герметична, 1м
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2099
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дана стрічка уособлює собою нове покоління виробів класу «Стандарт». Якщо у моделях минулої серії використовувалися світлодіоди з яскравістю 7-8 лм, то у нових вона становить 18-20 лм. Окрім того, для зручності споживачів світловий потік тепер вказується у перерахунку на 1 метр стрічки. Завдяки нововведенням у технологічному процесі та застосуванню комплектуючих високої якості, ефективний світловий потік даної моделі у 2-2,5 рази вище, аніж у попередниць. Енергоспоживання стрічки становить 9 Вт/м, кількість діодів у одному метрі – 120 шт. Колірна температура виробу – 2800-3200К, кути світіння – 120°. Термін служби стрічки оцінюється у 20 000 годин, а виробник дає гарантію на виріб 12 місяців. На гнучкій платі знизу присутній спеціальний захисний шар, який запобігає потраплянню вологи та фізичним ушкодженням струмоведучих частин. Крім того, у цій стрічці відстані між усіма діодами однакові, завдяки чому проміжки між сегментами візуально невиразні. Виріб кріпиться за рахунок професійного скотча 3М, шар якого у 2 рази більше, аніж у попередніх моделей та аналогів, а адгезивна здатність помітно вище. Стрічка поставляється у стильній брендовій упаковці, яка підкреслює якість виробу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Світловий потік | 900 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 2800-3200 K (Тепле світло) |
| Кратність | 5 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Напруга мережі | DC 12V |
| Розмір | 8х2 мм |
| Світлова видатність | 95 Lm/W |
| Споживана потужність | 9 Вт/м |
| Стан товару | Новий |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴





