
Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-SCW-20 10000-11000K, негерметична, 1м
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2868
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Світловий потік | 900 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 10000-11000 K |
| Кратність | 5 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Напруга мережі | DC 12V |
| Розмір | 8x2 мм |
| Світлова видатність | 110 Lm/W |
| Споживана потужність | 8,1 Вт/м |
| Стан товару | Новий |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴





