
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G4-12-8-COB-480-CW холодний білий, негерметичнаа, 1м
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_3213
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP33 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 6000-6500 K (Холодний Білий) |
| Кратність | 5 |
| Кількість світлодіодів | 480 шт/м |
| Напруга мережі | DC 12V |
| Розмір | 8х2 мм |
| Споживана потужність | 12,5 Вт/м |
| Стан товару | Новий |
| Тип світлодіодів | COB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴

