
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-RW-2835-120-NW 5000K, негерметична, 1м
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2950
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дана стрічка належить до серії BIOM Professional BPS-G3, яка уособлювала нове, третє покоління виробів даного бренду. Продукція преміального класу має найбільшу яскравість серед споріднених моделей та оновлену конструкцію. У даній серії досягається покращена якість кріплення за рахунок використання нового білого скотча на зворотному боці стрічки. Стрічку ще називають "Running water" (вода, що біжить). Світло стрічки запалюється від одного кінця відрізка до іншого. Цей виріб має світловий потік 1150 лм та споживану потужність 9,5 Вт/м. Діапазон колірних температур – 5000-5500 К, кут світіння – 120°. Кратність відрізання стрічки - 15 діодів (12,5 см.) Керування стрічки виконується за допомогою SPI контролерів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Світловий потік | 1150 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 5000-5500 K |
| Кратність | 10 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Напруга мережі | DC 24V |
| Розмір | 10х2 мм |
| Споживана потужність | 9,5 Вт/м |
| Стан товару | Новий |
| Термін експлуатації | 24м |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴



