
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-COB-320-СW-20 холодний білий, негерметична, 1м
123 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2971
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 7000-7500 K (Холодне світло) |
| Кількість світлодіодів | 320 шт./м |
| Напруга мережі | DC 24V |
| Розмір | 7.2x2 мм |
| Споживана потужність | 12 Вт/м |
| Стан товару | Новий |
| Тип світлодіодів | COB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴

