
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-20-220-2835-120-WW-44 220В IP44 теплий білий, 1м
118 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_3092
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Світловий потік | 870 лм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 2800-3200 K (Тепле світло) |
| Кратність | 20 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Напруга мережі | AC 200-240V |
| Розмір | 8x2 мм |
| Споживана потужність | 8 Вт/м |
| Стан товару | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 ₴


