
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1м
93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2200
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дана стрічка належить до серії BIOM Professional BPS-G3, яка уособлювала нове, третє покоління виробів даного бренду. Продукція преміального класу має найбільшу яскравість серед споріднених моделей та оновлену конструкцію. На кожному сегменті стрічки є логотип компанії, який підтверджує справжність виробу. У даній серії досягається покращена якість кріплення за рахунок використання нового білого скотча на зворотному боці стрічки. Товщина клейового шару у півтора рази більше, аніж у попередників. У третьому поколінні професійної лінійки оновлені навіть дроти живлення: їхній колір змінився на білий та помаранчевий, а обплетення тепер зроблене з силікону, а не ПВХ, що забезпечує високу еластичність стрічки навіть в умовах роботи за низьких температур. Цей виріб має світловий потік 1950 лм та споживану потужність 13,5 Вт/м. Діапазон колірних температур – 4000-4500 К, кут світіння – 120°. Виробникові вдалося домогтися високої яскравості світіння стрічки без зниження інших експлуатаційних характеристик. При рівних параметрах дана модель набагато яскравіше виробів інших брендів. За рахунок оновлення використовуваних світлодіодів та вдосконалення технології також вдалося збільшити прогнозований термін роботи продукції до 35 000 годин, через що виробник сміливо дає на стрічку гарантію на 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Світловий потік | 1950 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 4000-4500 K (Біле світло) |
| Кратність | 5 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Напруга мережі | DC 12V |
| Розмір | 8х2 мм |
| Світлова видатність | 148 Lm/W |
| Споживана потужність | 13,5 Вт/м |
| Стан товару | Новий |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴





