
Світлодіодна стрічка 24V OEM ST-24-2835-120-NW-20-V2 нейтральна біла, негерметична, 1м
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2589
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Світловий потік | 900 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 4500 |
| Кратність | 5 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Напруга мережі | DC 24V |
| Розмір | 8x2 мм |
| Світлова видатність | 100 Lm/W |
| Споживана потужність | 9 Вт/м |
| Стан товару | Новий |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴





